fotbalový klub Křižanovice novinky

Přípravka : FKK - FC Bučovice 1 : 15 (1 : 6)

Branka : Vlašic Alexandr.
Sestava : Štěrba M. - Klusoň Josef, Kohoutek D., Kohoutek J., Kovář D., Procházka D., Kukla R., Kohoutek Š., Vlašic A., Klusoň Jan, Zachrlová N., Štěrba V., Zahradník D.
Trenéři : Minks Lubomír a Zahradník Miloš.

pátek 20.09.2019 | FK Křižanovice
0 komentářů | reagovat

Muži A : FKK A - TJ Komořany A 6 : 1 (4 : 0)

Branky : 6. a 84.Shkirich Kiryl, 19. a 21.Kroupa Josef, 16.Přibyl Pavel, 57.Mamokin Oleksandr. - 59.Konečný Zbyněk.
Křižanovice : Mihok S. - Minks L., Ondráček T.(C), Ondráček V., Zeman Z. - Chadraba P., Shkirich K., Kroupa J., Tihelka M. - Přibyl P., Mamokin O.
Střídání hokejové : Bambásek J., Řičánek M., Ragas M., Tesařík Ch.
Trenéři : Pavlík Jaroslav a Vrána Josef.
Komořany : Ondráš R. - Kristek J., Skřivánek D.(C), Šimáček T., Hýzl J. - Konečný Z., Petr D., Matula O., Nohel J. - Růžička M., Jakeš M.
Střídání hokejové : Rábek M., Matějíček D., Peml D., Čempel M., Tůma T.
Trenér : Svoboda Pavel.
Rozhodčí : Zobal Radim - Štrajt Jindřich, Smutník Josef.
V neděli 15.září 2019 jsme v letním počasí hostili nováčka OP mužstvo Komořan, které do tohoto zápasu venku ještě neprohrálo.
Fakta z utkání :
6.minuta - rána Kiryla Shkiricha z dvaceti metrů končí pod břevnem hostující branky - 1 : 0.
16.minuta - na dlouhý míč po pravé straně si zaběhne Petr Chadraba, od brankové čáry přihrávkou pod sebe najde Pavla Přibyla, který z hranice vápna trefuje po zemi přesně k levé tyči - 2 : 0.
19.minuta - za šestnáctkou hostí napřáhne pravou Pepa Kroupa, a jeho přízemní rána končí od tyče v síti - 3 : 0.
21.minuta - po pravé straně uteče opět Petr Chadraba, najde přesným centrem Pepu Kroupu, a ten se hlavou nemýlil - 4 : 0.
57.minuta - opět akce po naší pravé straně, míč se dostane až k Sašovi Mamokinovi, který bez problémů dává naši pátou branku - 5 : 0.
59.minuta - přihrávku mezi naše obránce si najde Zbyněk Konečný, a střelou na zadní snižuje - 5 : 1.
84.minuta - rozborka celé obrany hostí včetně brankáře v podání Kiryla Shkiricha, a ten po krásné individuální akci dává tečku za dnešním kláním - 6 : 1.
I když jsme nastoupili v netradičním složení, tak od začátku zápasu do jeho konce jsme byli jasně lepší, a zápas mohl skončit i větším brankovým rozdílem. Po celou dobu jsme diktovali tempo hry, a k vidění bylo mnoho krásných akcí včetně gólů.
V dalším kole zajíždíme do Pustiměře, kde má zápas výkop v 15:30 hodin.
Odjezd autobusu je ze zastávky u kolejí ve 14 hodin.
Fotky z utkání jsou ve fotogalerii.

pondělí 16.09.2019 | FK Křižanovice
0 komentářů | reagovat

Muži B : FKK B - TJ Velešovice B 2 : 3 (1 : 2)

Branky : Tihelka Marek, Vrána Radim.
Sestava : Bambásek J. - Kučera P., Vodák R. st., Židlík T., Zeman P. - Tesařík Ch., Vrána R., Jež Z., Řičánek M. - Juránek L., Tihelka M.
Střídání hokejové : Ragas M.
Trenéři : Ragas Karel a Vrána Radim.
Fotky z utkání jsou ve fotogalerii.

neděle 15.09.2019 | FK Křižanovice
0 komentářů | reagovat

Brigáda na hřišti

obrázek k novince Brigáda na hřišti V sobotu 14.září 2019 se uskutečnila brigáda na hřišti.
Náplní bylo zbudování oplocení kolem hřiště.
Účast - Berčák Josef, Cenek Daniel, Cenek Ladislav, Cenek Michal, Cenková Kristýna, Florián Ivan, Florián Radek, Fojt Jan, Kozáček Jiří, Krátký Michal, Kroupa Josef, Minks Lubomír, Olša Vratislav st., Olša Michal, Partyka Milan ml., Pavlík Jaroslav, Polouček Milan, Ragas Karel, Ročák Martin, Řičánek Michal, Sokola Martin, Straka Jiří., Šafařík Radek, Štěrba Lubomír, Štěrba Matěj, Štěrba Vojtěch, Vodák Radek st., Vrána Radim, Zeman Petr, Zeman Roman.
Všem děkujeme.
Fotky z brigády jsou ve fotogalerii.

sobota 14.09.2019 | FK Křižanovice
0 komentářů | reagovat

Ml.žáci : TJ Otnice - Křiž./Heršp. 1 : 2 (0 : 1)

Branky : Jančík Tomáš, Hrdinka Daniel.
Sestava : Lehký M. - Kukla J., Zachrla J., Paťava B., Kašpárek P., Kocman L., Hrdinka D., Zahradník Tomáš, Kašpárek J., Jančík T., Stanislav F., Palásek D., Podzimek D., Řiháková D., Cigánek P., Hrabovský M.
Trenéři : Olša Michal a Hrdinka Aleš.

sobota 14.09.2019 | FK Křižanovice
0 komentářů | reagovat

Dorost : MS Brno - Slavk./Křiž. 1 : 3 (0 : 3)

Branky : Kachlíř Karel, Suchý Lukáš, Skřivánek Richard.
Sestava : Vévar O. - Kachlíř P., Kohler A., Hujňák T., Vodák R.(60.Cibulka D.) - Mráz M., Jelínek T., Martinovič J., Kachlíř K. - Suchý L.(70.Zbytek T.), Skřivánek R.(66.Novák M.).
Trenéři : Přibyl Miroslav a Martinovič Jiří.

sobota 14.09.2019 | FK Křižanovice
0 komentářů | reagovat

Přípravka : FKK - Tatran Rousínov 1 : 32 (1 : 17)

Branka : Kohoutek Jan.
Sestava : Štěrba M. - Kohoutek D., Kohoutek J., Kovář D., Procházka D., Kohoutek Š., Zachrlová N., Štěrba V.
Trenéři : Minks Lubomír a Zahradník Miloš.

sobota 14.09.2019 | FK Křižanovice
0 komentářů | reagovat

Přípravka : FKK - TJ Letonice 2 : 9 (2 : 5)

Branky : Kukla Richard, Vlašic Alexandr.
Sestava : Štěrba Matěj - Klusoň Josef, Kohoutek Daniel, Kohoutek Jan, Klusoň Jan, Procházka Darek, Kukla Richard, Kohoutek Šimon, Vlašic Alexandr, Zachrlová Natálie.
Trenéři : Minks Lubomír a Zahradník Miloš.

středa 11.09.2019 | FK Křižanovice
0 komentářů | reagovat

kalendář říjen 2020

1.10
ČT
16:30 Trénink mládeže - OFS Vyškov
2.10
16:30 Trénink ml. žáci (H)
16:45 Trénink přípravka ml. a st.
17:00 Trénink st. žáci (K)
18:00 Trénink muži
3.10
SO
11:45 Bystrc × Dorost
12:30 Slavkov A x přípravka st.
13:00 Žáci × Habrovany (ml.ž.,hř.K)
15:45 Žáci × Račice (st.ž.,hř.K)
4.10
NE
12:45 Komořany a × A mužstvo
15:00 Komořany B × B mužstvo
10.10
SO
10:00 Dorost × Pozořice (hř. K)
10:00 Heršpice x přípravka st.
12:00 Žáci × Slavkov B (ml.ž.,hř.H)
13:45 Žáci × FKD B (st.ž.,hř.H)
14:35 Slavkov B × B mužstvo
11.10
NE
15:00 Letonice A × A mužstvo
16.10
16:30 Přípravka st. x Letonice
17.10
SO
10:30 Vyškov-Dědice (st.ž.) × Žáci
12:15 Ráječko × Dorost
13:30 Vyškov-Dědice (ml.ž.) × Žáci
18.10
NE
12:00 B mužstvo × Hodějice B
14:30 A mužstvo × Švábenice A
24.10
SO
10:00 Dorost × Haná Knínice/Svitávka (hř. K)
14:00 Žáci × Brankovice (ml.ž.,hř.K)
15:45 Žáci × Bučovice (st.ž.,hř.K)
25.10
NE
00:00 volno × B mužstvo
10:00 Němčany x Přípravka st.
10:15 Rousínov B × A mužstvo
28.10
ST
12:30 Velešovice B × B mužstvo
15:00 Velešovice A × A mužstvo
15:00 Přípravka st. x Slavkov A
31.10
SO
09:30 Ivanovice (ml.ž.) × Žáci
10:30 Start Brno × Dorost
11:30 Ivanovice (st.ž.) × Žáci
11:30 B mužstvo × Němčany B
14:00 A mužstvo × FKD A
16:00 Zakončená mužů

nové fotogalerie

© 2010 FK Křižanovice. Všechna práva vyhrazena. web&cms: nycor
cleverpeople