fotbalový klub Křižanovice novinky

Dorost : FKD - Rous./Křižan. 1 : 2

Branky - Mrázek Jakub, Kostelka Jiří.
Sestava - Vintr M. - Zrotal K., Kostelka J., Fečo J.(23.Tesařík Ch.), Šlimar J. - Kachlíř K.(90.Chelík A.), Kozel D., Hůlka J., Tihelka M.(67.Nohel David) - Mrázek J.(60.Kovařík J.), Maxián P.
Trenéři - Andrla Jaroslav a Přibyl Miroslav.

neděle 13.05.2018 | FK Křižanovice
0 komentářů | reagovat

Muži B : FKK B - TJ Kobeřice B 1 : 5 (1 : 2)

Branka - Řičánek Michal.
Sestava - Cenek J. - Olša M., Polach M., Kloss M., Zeman P. - Kachlík J., Jež Z., Ragas M., Řičánek M. - Vrána R., Vodák R. ml.
Střídání hokejové - Přerovský A., Vévar O., Zrotál O.
Trenéři - Vrána Josef a Vrána Radim.
Fotky z utkání jsou ve fotogalerii.

neděle 13.05.2018 | FK Křižanovice
0 komentářů | reagovat

Přípravka : FKK - TJ Otnice 1 : 6 (1 : 3)

Branka - Hrabovský Matyáš.
Sestava - Kocman L. - Hrabovský M., Kovář D., Vlašic A., Jančík T., Lehký M., Hrubý L., Koutný O., Grossmann O., Kašpárek J., Kašpárek P., Procházka D., Zahradník T.
Trenéři - Andrlová Veronika a Cenek Jan.

sobota 12.05.2018 | FK Křižanovice
0 komentářů | reagovat

Žáci : FKK - TJ Brankovice 4 : 1 (2 : 0)

Branky - Kachlík Jan 3, vlastní.
Sestava - Vévar O. - Vodák R. ml., Kocmanová S., Beran M., Beranová N., Kachlík J., Frnka A., Roučka T., Krátký M., Garcia D., Otépka J., Pavlík D., Tihelková Z.
Trenéři - Minks Lubomír a Horáček Jan st.

sobota 12.05.2018 | FK Křižanovice
0 komentářů | reagovat

Přípravka : FKK - SK Křenovice 2 : 4 (0 : 2)

Branky - Jančík Tomáš, Hrabovský Matyáš.
Sestava - Kocman L. - Hrabovský M., Kovář D., Kašpárek J., Kukla J., Vlašic A., Jančík T., Kukla R., Lehký M., Hrubý L., Koutný O., Grossmann O., Klusoň Jan, Klusoň Josef, Kašpárek P.
Trenéři - Andrlová Veronika a Cenek Jan.

středa 09.05.2018 | FK Křižanovice
0 komentářů | reagovat

Dorost : Rous./Křižan. - Buč./Let. 2 : 3 (2 : 1)

Branky - Nohel David, Mrázek Jakub.
Sestava - Vintr M. - Zrotal K., Fečo J., Maxián P., Hujňák T. - Mrázek J., Kachlíř K., Tihelka M., Vintr R. - Kovařík J., Nohel David.
Trenéři - Andrla Jaroslav a Přibyl Miroslav.

úterý 08.05.2018 | FK Křižanovice
0 komentářů | reagovat

Muži A : FKK A - TJ Letonice A 0 : 1 (0 : 0)

Branka - 53.Svoboda Dušan.
Křižanovice - Klimčík P. - Minks L., Brožina J. ml., Brožina V., Svoboda T. - Řičánek M., Ondráček T., Fürst T., Shkirich K. - Chalupa J., Martínek A.
Střídání hokejové - Olša M., Tesařík Ch., Vodák R. st.
Trenéři - Krátký Petr st. a Brožina Jan st.
Letonice - Rotrekl T. - Halouzka D., Dufek L., Kala L., Šmerda J. - Krejčíř T., Kučera S., Skoupý R., Bárek J. - Svoboda D., Lazor J.
Střídání hokejové - Bárek D., Jakubčík P., Pospíšil P., Rotrekl M.
Trenér - Kalousek Petr.
Rozhodčí - Volf Rudolf - Adler Martin, Vintr Marek.
Fotky z utkání jsou ve fotogalerii.

pondělí 07.05.2018 | FK Křižanovice
0 komentářů | reagovat

Dorost : Rous./Křižan. - Kunštát 0 : 4 (0 : 2)

Sestava - Vintr M. - Tesařík Ch., Kostelka J., Maxián P., Šlimar J. - Kachlíř K., Hůlka J., Tihelka M., Zrotal K. - Kovařík J., Hujňák T.
Trenér - Přibyl Miroslav.

neděle 06.05.2018 | FK Křižanovice
0 komentářů | reagovat

kalendář říjen 2020

1.10
ČT
16:30 Trénink mládeže - OFS Vyškov
2.10
16:30 Trénink ml. žáci (H)
16:45 Trénink přípravka ml. a st.
17:00 Trénink st. žáci (K)
18:00 Trénink muži
3.10
SO
11:45 Bystrc × Dorost
12:30 Slavkov A x přípravka st.
13:00 Žáci × Habrovany (ml.ž.,hř.K)
15:45 Žáci × Račice (st.ž.,hř.K)
4.10
NE
12:45 Komořany a × A mužstvo
15:00 Komořany B × B mužstvo
10.10
SO
10:00 Dorost × Pozořice (hř. K)
10:00 Heršpice x přípravka st.
12:00 Žáci × Slavkov B (ml.ž.,hř.H)
13:45 Žáci × FKD B (st.ž.,hř.H)
14:35 Slavkov B × B mužstvo
11.10
NE
15:00 Letonice A × A mužstvo
16.10
16:30 Přípravka st. x Letonice
17.10
SO
10:30 Vyškov-Dědice (st.ž.) × Žáci
12:15 Ráječko × Dorost
13:30 Vyškov-Dědice (ml.ž.) × Žáci
18.10
NE
12:00 B mužstvo × Hodějice B
14:30 A mužstvo × Švábenice A
24.10
SO
10:00 Dorost × Haná Knínice/Svitávka (hř. K)
14:00 Žáci × Brankovice (ml.ž.,hř.K)
15:45 Žáci × Bučovice (st.ž.,hř.K)
25.10
NE
00:00 volno × B mužstvo
10:00 Němčany x Přípravka st.
10:15 Rousínov B × A mužstvo
28.10
ST
12:30 Velešovice B × B mužstvo
15:00 Velešovice A × A mužstvo
15:00 Přípravka st. x Slavkov A
31.10
SO
09:30 Ivanovice (ml.ž.) × Žáci
10:30 Start Brno × Dorost
11:30 Ivanovice (st.ž.) × Žáci
11:30 B mužstvo × Němčany B
14:00 A mužstvo × FKD A
16:00 Zakončená mužů

nové fotogalerie

© 2010 FK Křižanovice. Všechna práva vyhrazena. web&cms: nycor
cleverpeople