Muži A : TJ Sokol Otnice A - FKK A 4 : 0 (3 : 0)

Branky - 17. a 34.Čapek Kamil, 43.Spáčil Radek, 72.Kašpařík Michal.
Otnice - Navrátil P. - Fiala V., Rafaj E., Levák D., Špunar M. - Rafaj Z., Smetana T., Struha J., Čapek K. - Spáčil R., Kašpařík M.
Křižanovice - Bambásek J. - Zeman Z., Brožina J. ml., Brožina V., Chadraba P. - Mamokin O., Efimov A., Kroupa J., Marchuk M. - Shkirich K., Ondráček T.
Trenéři - Krátký Petr a Martinovič J. st.
Rozhodčí - Zobal Radim - Smutný Jan, Novák Pavel.
V neděli 26.května 2019 jsme zajížděli na neoblíbenou umělku do Otnic.
Fakta z utkání -
17.minuta - rohový kop domácích proměňuje hlavou ve vedoucí branku nikým neobsazený Kamil Čapek - 1 : 0.
34.minuta - až skoro bát se musel opět Kamil Čapek, který nikým neatakovaný tentokrát nohou zvyšuje vedení Otnic - 2 : 0.
43.minuta - branka do šatny od Radka Spáčila, a je prakticky rozhodnuto - 3 : 0.
72.minuta - hrubá chyba na naší levé straně, přesný centr na hlavu Michala Kašpaříka, který se v těchto pozicích nemýlí - 4 : 0.
Z naší strany není co hodnotit, Otnice vyhrály zcela zaslouženě.
K našemu výkonu se nejlépe hodí přísloví, když se někomu nechce, je to horší jako když nemůže...
Každý z našich hráčů by měl začít sám u sebe, a vyhodnotit si, jestli nechal na hřišti opravdu všechno.
V dalším kole hostíme na domácím hřišti mužstvo Brankovic. Zápas se odehraje v neděli 2.června 2019 od 16:30 hodin.