Muži A : SK Křenovice A - FKK A 2 : 0 (2 : 0)

Branky : 16.Světelský Tomáš, 33.Procházka Lukáš (p.k.)
Křenovice : Žák L. - Klimek K., Dřínovský R., Rozkopal Z.(C), Pauřík J. - Spáčil P., Hrabal M., Světelský T., Gzela J. - Procházka L., Paleček P.
Střídání hokejové : Buček O., Drápal P., Hrabal P., Pyszko Š., Vosmek F.
Křižanovice : Bambásek J. - Chadraba P., Tesařík Ch., Brožina J.(C), Ondráček V., Zeman Z. - Minks L., Kroupa J., Ragas M., Tihelka M. - Shkirich K.
Střídání hokejové : Brožina V., Mamokin O., Ondráček T., Řičánek M.
Trenér : Koutný Ondřej.
Rozhodčí : Zobal Radim - Smutný Jan, Michal Tomáš.
K prvnímu zápasu nové sezóny OP jsme zajížděli v sobotu 10.srpna 2019 k hodovému klání do Křenovic.
Fakta z utkání :
16.minuta - rychlý útok domácích po pravé straně, míč končí na vápně u zcela nepokrytého Tomáše Světelského, kterého přesná střela končí u lévé tyčky naší branky - 1 : 0.
33.minuta - zbytečná ztráta míče u postranní čáry, centr z levé strany do našeho pokutového území, kde naši obránci zahrají rukou, a z nařízené penalty se nemýlí Lukáš Procházka - 2 : 0.
Do zápasu jsme vstoupili špatně. Domácí byli rychlejší, naopak my jsme byli u každého míče později. Na hráčích Křenovic bylo vidět, že mají větší touhu po vítězství. V tomto duchu se odehrával celý první poločas.
Druhou půli jsme odehráli v lepším světle, a místy jsme domácí přehrávali. Zahazovali jsme však i ty největší šance, a i proto domácí dovedli zápas zaslouženě do vítězného konce.
V utkání jsme nastřelili dvakrát brankovou konstrukci, a zahodili další šance.
Kdyby se hrálo do půlnoci, tak branku nevstřelíme...
V dalším kole odehrajeme opět hodové utkání, tentokrát na domácím hřišti, ve kterém budeme hostit v sobotu 17.srpna hráče FKD A. Zápas má výkop v 16:30 hodin.