fotbalový klub Křižanovice novinky

Muži A : FKK A - TJ Komořany A 6 : 1 (4 : 0)

Branky : 6. a 84.Shkirich Kiryl, 19. a 21.Kroupa Josef, 16.Přibyl Pavel, 57.Mamokin Oleksandr. - 59.Konečný Zbyněk.
Křižanovice : Mihok S. - Minks L., Ondráček T.(C), Ondráček V., Zeman Z. - Chadraba P., Shkirich K., Kroupa J., Tihelka M. - Přibyl P., Mamokin O.
Střídání hokejové : Bambásek J., Řičánek M., Ragas M., Tesařík Ch.
Trenéři : Pavlík Jaroslav a Vrána Josef.
Komořany : Ondráš R. - Kristek J., Skřivánek D.(C), Šimáček T., Hýzl J. - Konečný Z., Petr D., Matula O., Nohel J. - Růžička M., Jakeš M.
Střídání hokejové : Rábek M., Matějíček D., Peml D., Čempel M., Tůma T.
Trenér : Svoboda Pavel.
Rozhodčí : Zobal Radim - Štrajt Jindřich, Smutník Josef.
V neděli 15.září 2019 jsme v letním počasí hostili nováčka OP mužstvo Komořan, které do tohoto zápasu venku ještě neprohrálo.
Fakta z utkání :
6.minuta - rána Kiryla Shkiricha z dvaceti metrů končí pod břevnem hostující branky - 1 : 0.
16.minuta - na dlouhý míč po pravé straně si zaběhne Petr Chadraba, od brankové čáry přihrávkou pod sebe najde Pavla Přibyla, který z hranice vápna trefuje po zemi přesně k levé tyči - 2 : 0.
19.minuta - za šestnáctkou hostí napřáhne pravou Pepa Kroupa, a jeho přízemní rána končí od tyče v síti - 3 : 0.
21.minuta - po pravé straně uteče opět Petr Chadraba, najde přesným centrem Pepu Kroupu, a ten se hlavou nemýlil - 4 : 0.
57.minuta - opět akce po naší pravé straně, míč se dostane až k Sašovi Mamokinovi, který bez problémů dává naši pátou branku - 5 : 0.
59.minuta - přihrávku mezi naše obránce si najde Zbyněk Konečný, a střelou na zadní snižuje - 5 : 1.
84.minuta - rozborka celé obrany hostí včetně brankáře v podání Kiryla Shkiricha, a ten po krásné individuální akci dává tečku za dnešním kláním - 6 : 1.
I když jsme nastoupili v netradičním složení, tak od začátku zápasu do jeho konce jsme byli jasně lepší, a zápas mohl skončit i větším brankovým rozdílem. Po celou dobu jsme diktovali tempo hry, a k vidění bylo mnoho krásných akcí včetně gólů.
V dalším kole zajíždíme do Pustiměře, kde má zápas výkop v 15:30 hodin.
Odjezd autobusu je ze zastávky u kolejí ve 14 hodin.