fotbalový klub Křižanovice novinky

FK Křižanovice A - TJ Heršpice 7 : 3 (7 :2)

Branky - Cenek Michal 3, Maláč Jakub 2, Kroupa Josef, Ragas Martin.
Sestava: Bambásek J. - Shromáždil P., Florián M., Brožina V., Ragas M. - Maláč J. (81.min. Cenek Martin), Ondráček T., Kroupa J. (63.min. Kloss M.), Fürst T. - Cenek Michal, Minks L. (60.min. Jabůrek T.)
V neděli 10.listopadu jsme nastoupili v domácím prostředí k poslednímu podzimnímu zápasu,který byl předehrávkou 14.kola.Soupeřem nám byl tým Heršpic.
Již v 5.minutě střílel levou Pepa Kroupa do břevna a Michal Cenek vrací míč hlavou do hostující branky-1:0.V 9.minutě tutovka hostí,ale Mirek Bambásek nedává.V 17.minutě vypálil z 25.metrů Martin Ragas a jeho střela končí pod břevnem-2:0.O minutu později uděláme tři chyby po sobě a Mirek Bambásek snižuje-2:1.Ve 20.minutě rána Michala Cenka z hranice vápna končí u levé tyče-3:1.Za další minutu dezorientovaní hosté zastavují míč na malém vápně a Michal Cenek doklepává-4:1.Ve 27.minutě si na přesný centr Martina Ragase naběhne Kuba Maláč a míč končí v síti-5:1.O dvě minuty později nedůslednost v naší obraně a hosté snižují-5:2.Ve 36.minutě ťukes čtveřice Marek Florián,Michal Cenek,Petr Shromáždil,Pepa Kroupa a posledně jmenovaný dává další branku-6:2.Ve 38.minutě akce dvojice Petr Shromáždil,Tomáš Ondráček a osamocený Kuba Maláč doklepává na poločasových 7:2.
Druhý poločas se dohrával jen z povinnosti.V 54.minutě tutovka Tomáše Fürsta,ale brankář hostí ji likviduje.O minutu později jasná šance Petra Shromáždila končí stejným výsledkem.V 59.minutě opět Tomáš Fürst sám,ale opět trefuje jen do brankáře.V 68.minutě centruje do jasné šance Tomáš Ondráček,ale Michal Cenek přestřeluje.O pět minut později uvolňuje Kuba Maláč Michala Cenka,který bombou trefuje tyč hostující branky.V 77.minutě centrují hosté z poloviny hřiště do našeho vápna a Mirek Bambásek hlavou snižuje-7:3.Po ráně Martina Ragase ze 30.metrů,kterou brankář hostí vyráží na roh,poslední podzimní zápas končí.
Kdyby naši hráči využili jen polovinu šancí,které jsme měli,tak utkání skončilo daleko větším rozdílem.Po čtrnácti odehraných kolech máme plný počet bodů.Doufejme,že v nastaveném trendu budeme pokračovat i v jarní části soutěže.