fotbalový klub Křižanovice novinky

FK Křižanovice A - SK Nížkovice A 3 : 1 (1 : 0)

Branky - Fürst Tomáš, Minks Lubomír, Skokan Tomáš.
Sestava - Klimčík P. - Shromáždil P., Florián M., Brožina V., Zeman P. - Řičánek M., Fürst T., Kroupa J., Maláč J. - Minks L.(71.min. Kloss M.), Skokan T.(85.min. Polach M.)
V neděli 6.dubna jsme sehráli první domácí zápas jara. Chybělo nám ještě více hráčů než předchozí kolo.
Od úvodního hvizdu hlavního rozhodčího bylo vidět z obou stran mnoho nepřesností. V 15.minutě se dostal do šance Luboš Minks, ale jeho tvrdá střela končí metr vedle hostující branky. O pět minut později pálí stejný hráč. Brankář hostí však perfektním zákrokem vyráží na roh. Ve 26.minutě je ve vápně faulován Tomáš Fürst a kopeme penaltu. Brankář hostí však vyráží střelu Petra Klimčíka na roh. Ve 32.minutě je faulován unikající Tomáš Skokan. Z trestného kopu našel Kuba Maláč hlavu Tomáše Fürsta a jdeme do vedení - 1 : 0. Stejným stavem končí i první půle.
Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji my. Finální přihrávka nám však nevycházela. Až v 59.minutě se radujeme podruhé. Po rohu Michala Řičánka se k odraženému míči dostal Tomáš Skokan a nemýlil se - 2 : 0. Nutno dodat, že si branku za svoji celozápasovou aktivitu zasloužil. V 70.minutě přišla akce jako vystřižená z učebnice fotbalu. Pepa Kroupa posílá českou uličkou do samostatného úniku Tomáše Skokana. Ten mohl zakončovat sám, ale nachystal míč ještě lépe postavenému Luboši Minksovi - 3 : 0. Fotbalová lahůdka. Po naší brance střídá Luboše Minkse Michael Kloss. Utkání se dohrávalo již jen z povinnosti. V 85.minutě střídá dorostence Tomáše Skokana další z této věkové kategorie Marek Polach. O minutu později se dočkali i hosté a tečovanou střelou snižují na konečných 3 : 1. Branku si hosté zasloužili. I za nepříznivého stavu nevypustili žádný souboj a zápas odmakali .
Naše vítězství bylo zasloužené, ale utkání mnoho krásy nepobralo. Nasazení nechybělo, ale v naší hře je stále mnoho nepřesností. Další kolo hrajeme opět doma. Nechme se překvapit, kteří hráči budou trenérům k dispozici.