fotbalový klub Křižanovice novinky

FK Křižanovice A - TJ Němčany A 8 : 2 ( 2 : 2 )

Branky - Ondráček Tomáš 4, Raušer Jiří, Navrátil Marek, Maláč Jakub, Kroupa Josef.
Sestava - Klimčík P. - Shromáždil P., Fürst T., Brožina V., Zeman Z.(18.min.Kroupa J.) - Minks L., Raušer J.(62.min.Maláč J.), Koutný O., Ragas M.(64.min.Řičánek M.) - Ondráček T., Navrátil M.(73.min.Olša M.).
V sobotu 8.listopadu jsme sehráli poslední zápas podzimu, ve kterém jsme hostili v předehrávce prvního jarního kola TJ Němčany.
Terén na hranici regulérnosti vyhovoval z počátku více hostům. Již ve 4.minutě si ťuknou míč na pravé straně a přesnou střelou jdou do vedení - 0 : 1. O dvě minuty později opět přesná střela stejného hráče a prohráváme o dvě branky - 0 : 2. Po druhé brance hostí jsme byli jako opaření. V 18.minutě se zranil Zdeněk Zeman a nahrazuje ho po nemoci se vracející Pepa Kroupa. Až od dvacáté minuty začínáme hosty přehrávat. Přímák Jirky Raušera končí nad. Ve 28.minutě přenese přesně míč na pravou stranu Martin Ragas, Petr Shromáždil ho předloží Jirkovi Raušerovi a ten snižuje - 1 : 2. O minutu později hlavičkuje Pepa Kroupa v tutovce nad. Ve 31.minutě nahrává Jirka Raušer Markovi Navrátilovi, ten předloží po zemi míč za obranou hostí Tomáši Ondráčkovi, který do proti pohybu brankáře srovnává - 2 : 2. Ve 35.minutě jde sám Petr Shromáždil po přihrávce Tomáše Ondráčka, ale dává vedle. Ve 42.minutě jde pro změnu sám z poloviny hřiště Tomáš Ondráček, míč však končí pouze na tyči. Ve 44.minutě dá do uličky Pepa Kroupa Petru Shromáždilovi, který předloží míč do stoprocentní šance Jirkovi Raušerovi, ale znovu zvoní pouze tyč a poločas končí remízou.
Do druhého poločasu vlétneme náporem a hosté přestávají stíhat. Již ve 46.minutě šance Petra Shromáždila končí vedle. O minutu později nachystá míč do tutovky Marek Navrátil Martinovi Ragasovi, ale střela z deseti metrů končí vedle. V 52.minutě najde Jirka Raušer hlavu Tomáše Ondráčka a ten otáčí průběh zápasu - 3 : 2. O tři minuty později posílá do sóla Marka Navrátila Jirka Raušer, ten je podražen a z nařízené penalty kompletuje Tomáš Ondráček svůj hetrik - 4 : 2. V 62.minutě střídá Jirku Raušera Kuba Maláč a o dvě minuty později Michal Řičánek Martina Ragase. V 67.minutě přihrává Pepa Kroupa na Marka Navrátila a ten se nemýlí - 5 : 2. V 73.minutě střídá střelce páté branky Michal Olša. V 83.minutě předloží přesný míč Luboš Minks na Kubu Maláče a je to o čtyři branky - 6 : 2. O dvě minuty později přihrává pod sebe Michal Olša a Pepa Kroupa uklízí míč bodýlkem k levé tyči hostující branky - 7 : 2. V 85.minutě likviduje tutovku hostí perfektním zákrokem Petr Klimčík. O minutu později přichází rozebrání hostující obrany dvojicí Kuba Maláč - Tomáš Ondráček a posledně jmenovaný dává pod víko svoji čtvrtou branku, kterou dostává výsledek konečnou podobu - 8 : 2.
Od poloviny prvního poločasu jsme byli jasně lepší a troufám si říci, že kdyby byl terén v jiném stavu, tak mohlo utkání skončit daleko vyšším rozdílem.
Přezimujeme na 5.místě tabulky OP se ziskem 24.bodů a skórem 42:26. Od pátého kola jsme neokusili hořkost porážky a bodovali v devíti zápasech v řadě.
Jak dopadl trávník po posledním zápase se můžete podívat ve fotogalerii.

sobota 08.11.2014 | FK Křižanovice
0 komentářů | reagovat
jméno:
email:

Diskuze je moderovaná. Nevhodné příspěvky budou mazány. Administrátor si vyhrazuje právo příspěvky smazat pokud:

  • odporují právnímu řádu ČR nebo dobrým mravům
  • jsou útočné: napadají ostatní uživatele, naboženství či životní styl
  • obsahují reklamu (inzerce, odkazy na jiné weby za účelem obohacení)
  • nevztahují přímo k danému tématu diskuze
  • jsou nesmyslné (neadekvátní text, nesmyslné znaky apod.)

kalendář duben 2020

V tomto měsíci se už
žádné akce nekonají,
navštivete kalendář akcí

nové fotogalerie

© 2010 FK Křižanovice
Všechna práva vyhrazena.
web&cms: nycor