TJ Sokol Kobeřice A - FK Křižanovice A 5 : 1 (3 : 0)

Branka - 78.Raušer Jiří.
Sestava - Klimčík P.(22.Minks L.) - Minks L.(22.Řičánek M.), Florián M., Koutný O., Zeman Z.(83.Zeman P.) - Maláč J., Raušer J., Kroupa J., Ragas M. - Chalupa J., Kohoutek J.
Rozhodčí - Navrátil Antonín - Bednář Jiří, Hák Martin.
V neděli 14.června jsme zajížděli v předposledním zápase tohoto ročníku do Kobeřic, které potřebovaly k jistotě záchrany bodovat.
Již v 1.minutě vytahuje střelu domácích Petr Klimčík. Ve 4.minutě střílel vedle Kuba Maláč, po přihrávce Luboše Minkse. V 7.minutě končí nad domácím břevnem bomba, kterou vyslal Pepa Kroupa. Za další dvě minuty dá do uličky Jirka Raušer a Jirka Chalupa jde úplně sám. Jeho střela však trefuje domácího brankáře. V 17.minutě se naše obrana nedohodne a domácí jdou laciným gólem do vedení - 1 : 0. Za další tři minuty vystihne přihrávku domácích Jirka Chalupa, udělá kličku brankáři, ale místo střely do prázdné volí nahrávku, která mu nevyšla. Ve 22.minutě to dopadlo stejně, jak před pěti minutami, jen ještě s horším koncem. Hrubka v naší obraně, kterou využil domácí útočník - 2 : 0. Po střele chtěl přeskočit Petra Klimčíka, kterého však neúmyslně zasáhl kopačkou do obličeje a byla z toho tříštivá zlomenina nosu. Do branky jde Luboš Minks. Ve 28.minutě chytá brankář domácích střelu Jirky Raušera. Ve 35.minutě vytuhuje střelu domácích Luboš Minks na břevno, ale domácí útočník doráží do prázdné - 3 : 0. První půle končí trestňákem Jirky Raušera, kterou brankář Kobeřic chytá.
Druhý poločas se odehrál skoro celý na půlce Kobeřic. Ve 46.minutě tutovka Jirky Raušera končí pouze rohem. V 52.minutě sám na pravé straně Kuba Maláč, ale domácí hráč sráží na roh. Za další minuty končí nad rána Jirky Raušera z dvaceti metrů. V 56.minutě střílí vedle Martin Ragas. Za další tři minuty si vyťuknou na jeden dotek domácí obranu Martin Ragas, Jirka Raušer, ale Pepa Kroupa dává z vápna vedle, stačilo jen trefit bránu. V 68.minutě končí se stejným koncem střela Jirky Kohoutka. První střela Kobeřic ve druhém poločase se datuje na 74.minutu, končí však nad. O dvě minuty později již druhá rána domácích končí v naší síti - 4 : 0. V 78.minutě přišel nejhezčí moment zápasu. Jirka Raušer vymete střelou od břevna pavučiny z domácí šibenice a snižuje - 4 : 1. V 85.minutě si domácí útočník zasekne ve vápně míč a posílá ho s přehledem na zadní tyč - 5 : 1. Za další minutu jde z půlky úplně sám Jirka Chalupa, ale míč končí přes domácího brankáře nad břevnem a zápas končí.
Více než výsledek dnešního zápasu nás mrzí zranění Petra Klimčíka, kterému přejeme brzké uzdravení. Po jeho zranění ho v bráně nahradil Luboš Minks a za žádnou naši branku nemohl. Pro nás to byl vyloženě zápas blbec. V tomto utkání náš výkon určitě neodpovídal našim možnostem, ikdyž šancí jsme měli více než dost. V posledním zápase v Pačlavicích budeme muset přeřadit na mnohem vyšší rychlost.