fotbalový klub Křižanovice novinky

Muži A : FKK A - TJ Letonice A 4 : 2 (2 : 2)

Branky - 34. a 54.Ondráček Tomáš, 20.Fürst T., 72.Minks L. - 9.Spáčil Petr, 42.Halouzka Dušan.
Křižanovice - Klimčík P. - Brožina V., Koutný O., Brožina J ml., Zeman Z. - Chalupa J.(66.Kohoutek J.), Fürst T.(62.Maláč J.), Kroupa J., Ragas M.(80.Kloss M.) - Ondráček T., Minks L.
Trenér - Brožina Jan st.
Letonice - Rotrekl T. - Adamík T., Jůzek P., Halouzka D., Berky D. - Selinger P., Marek K.(46.Vodák M.), Spáčil P., Kučera S. - Minařík L., Pospíchal P.(69.Obdržálek Lumír).
Trenér - Marek Milan.
Žluté karty - 6.Ragas M.
Rozhodčí - Sychra Jiří - Landa Karel, Pokorný Petr.
V neděli 15.května jsme hostili v domácím zápase mužstvo Letonic.
Hosté do utkání vstoupili lépe a již v 9.minutě propálil Petr Spáčil vše co mu stálo v cestě a dostává Letonice do vedení - 0 : 1. Ve 20.minutě je srovnáno. Z pravé strany jde sám Tomáš Fürst a míč z jeho kopačky končí přesně u pravé tyče hostující branky - 1 : 1. Ve 34.minutě otáčíme skóre. Na přesný pas Zdeňka Zemana si zaběhne za obranu hostí Tomáš Ondráček a jeho lob končí v síti - 2 : 1. Letonicím se ale podařilo do poločasu vyrovnat, když ve 42.minutě doklepl po závaru před naší brankou míč do sítě Dušan Halouzka - 2 : 2. Poločas končí spravedlivou remízou.
Vstup do druhé půle vyjde lépe nám. V 54.minutě se Tomáš Ondráček obtočí kolem dvou obránců hostí a z rohu malého vápna nápálil míč od břevna a tyče do branky - 3 : 2. I po naší třetí brance byla hra vyrovnáná, ale většinou se odehrávala mezi šestnáctkami. Až v 72.minutě nejde Tomáš Ondráček na malém vápně Luboše Minkse, který se nemýlil - 4 : 2. O tři minuty později kopou hosté po našem zbytečném faulu penaltu. Střelu Denise Berkyho však Petr Klimčík chytá. Z útoku jde ještě sám na Tomáše Rotrekla Kuba Maláč, ale ten jeho střelu vyráží. Zápas končí naším vítězstvím.
V dnešním zápase jsme nebyli lepší mužstvem, ale šťastnějším. Zápas mohl klidně skončit remízou. Tentokrát jsme měli ale rozdílového hráče my a proto bereme všechny body.
V dalším kole zajíždíme v neděli opět k dopolednímu zápasu do Brankovic.