Branky - 4.Maděra Martin, 77.Lžičař Roman, 79.Jelínek Michal - 5.Ragas Martin.
Pustiměř - Uhlíř P. - Pospíšil J., Hanák P., Kalvaster M., Kučírka L. - Kudýn J., Lžičař R., Spodný P., Kubíček T. - Martínez D., Maděra M.
Křižanovice - Klimčík P. - Minks L., Polach M., Brožina V., Zeman Z. - Chalupa J., Dočekal L., Kroupa J., Ragas M. - Skokan T., Maláč J.
Střídání hokejové - Bambásek M.
Chyběli - Brožina J. ml., Cenek M., Fürst T., Jež Z., Olša M., Ondráček T., Svoboda T.
Trenér - Brožina Jan st.
Rozhodčí - Jelínek Petr - Raus Milan, Julínek Jakub.
V neděli 14.srpna jsme zajížděli k prvnímu zápasu nového ročníku OP na hřiště nováčka - FK Pustiměř. Z různých důvodů (radši bez komentáře) nám chybělo sedm hráčů (viz. sestava) a na střídání jsme měli jediného náhradníka.
Z posílených domácích jsme měli respekt. To se potvrdilo hned ve 4.minutě, když po levé straně utekl domácí hráč, kterého střelu vyrazil Petr Klimčík, ale na dorážku Martina Maděry z druhé strany již nedosáhl - 1 : 0. Hned z dalšího útoku v 5.minutě se nám podařilo srovnat. Po pravém křídle utekl Jirka Chalupa, našel křížem Martina Ragase, který střelou levou nohou z první, nedal brankáři šanci - 1 : 1. Po naší brance se hra vyrovnala a odehrávala se většinou mezi šestnáctkami bez šancí na obou stranách. Aby nebylo všeho málo, tak se ve 30.minutě zranil Pepa Kroupa. V první půli se již skóre nezměnilo a do šaten se šlo za remízového stavu.
Druhý poločas navázal na hru z prvního. Nezáživný fotbal z obou stran pokračoval. K vidění bylo jen několik ostrých zákroků. Když se zdálo, že zápas míří k remízovému konci, protože šance, natož vyložené, diváci dosud neviděli, tak udeřili domácí. V 77.minutě utekl po na naší levé straně hráč Pustiměře, který našel na velkém vápně přesnou přihrávkou Romana Lžičaře, a pro hráče jeho kvalit nebyl problém uklidit míč přesně k tyči - 2 : 1. Po rozehrávce ve snaze o vyrovnání jsme se nestačili vrátit a v 79.minutě dává Michal Jelínek ze stejné strany pod padajícím Petrem Klimčíkem výsledku konečnou podobu - 3 : 1. Utkání končí vítězstvím domácích.
V nepohledném zápase, kterému by spíše slušela remíza, se domácí radovali z prvních třech bodů v soutěži. Škoda absencí na naší straně, protože hra by asi vypadala jinak. Domácí vyhráli, protože dali tři branky a nezbývá nám nic jiného, než jim pogratulovat k zisku tří bodů.