fotbalový klub Křižanovice novinky

FK Pustiměř A - FKK A 3 : 1 (1 : 1)

Branky - 4.Maděra Martin, 77.Lžičař Roman, 79.Jelínek Michal - 5.Ragas Martin.
Pustiměř - Uhlíř P. - Pospíšil J., Hanák P., Kalvaster M., Kučírka L. - Kudýn J., Lžičař R., Spodný P., Kubíček T. - Martínez D., Maděra M.
Střídání hokejové - Brandýs J., Jelínek M., Klimek O., Koudelka M., Pospíšil M.
Trenér - Holub Pavel.
Křižanovice - Klimčík P. - Minks L., Polach M., Brožina V., Zeman Z. - Chalupa J., Dočekal L., Kroupa J., Ragas M. - Skokan T., Maláč J.
Střídání hokejové - Bambásek M.
Chyběli - Brožina J. ml., Cenek M., Fürst T., Jež Z., Olša M., Ondráček T., Svoboda T.
Trenér - Brožina Jan st.
Rozhodčí - Jelínek Petr - Raus Milan, Julínek Jakub.
V neděli 14.srpna jsme zajížděli k prvnímu zápasu nového ročníku OP na hřiště nováčka - FK Pustiměř. Z různých důvodů (radši bez komentáře) nám chybělo sedm hráčů (viz. sestava) a na střídání jsme měli jediného náhradníka.
Z posílených domácích jsme měli respekt. To se potvrdilo hned ve 4.minutě, když po levé straně utekl domácí hráč, kterého střelu vyrazil Petr Klimčík, ale na dorážku Martina Maděry z druhé strany již nedosáhl - 1 : 0. Hned z dalšího útoku v 5.minutě se nám podařilo srovnat. Po pravém křídle utekl Jirka Chalupa, našel křížem Martina Ragase, který střelou levou nohou z první, nedal brankáři šanci - 1 : 1. Po naší brance se hra vyrovnala a odehrávala se většinou mezi šestnáctkami bez šancí na obou stranách. Aby nebylo všeho málo, tak se ve 30.minutě zranil Pepa Kroupa. V první půli se již skóre nezměnilo a do šaten se šlo za remízového stavu.
Druhý poločas navázal na hru z prvního. Nezáživný fotbal z obou stran pokračoval. K vidění bylo jen několik ostrých zákroků. Když se zdálo, že zápas míří k remízovému konci, protože šance, natož vyložené, diváci dosud neviděli, tak udeřili domácí. V 77.minutě utekl po na naší levé straně hráč Pustiměře, který našel na velkém vápně přesnou přihrávkou Romana Lžičaře, a pro hráče jeho kvalit nebyl problém uklidit míč přesně k tyči - 2 : 1. Po rozehrávce ve snaze o vyrovnání jsme se nestačili vrátit a v 79.minutě dává Michal Jelínek ze stejné strany pod padajícím Petrem Klimčíkem výsledku konečnou podobu - 3 : 1. Utkání končí vítězstvím domácích.
V nepohledném zápase, kterému by spíše slušela remíza, se domácí radovali z prvních třech bodů v soutěži. Škoda absencí na naší straně, protože hra by asi vypadala jinak. Domácí vyhráli, protože dali tři branky a nezbývá nám nic jiného, než jim pogratulovat k zisku tří bodů.
Fotky z utkání jsou ve fotogalerii.

neděle 14.08.2016 | FK Křižanovice

Ah, wonderful app. It reminds me of my olden-golden days of writing on an old Apple IIe, the tiny whirring floppy drive sctanch-scritchirg a satisfying chorus as bytes were written magnetically. Back then I actually wrote stuff without a paycheck dangling before me. I will give WriteRoom a try. Perhaps it will rejuvenate the wide-eyed 13-year-old within me that used to pound out page after page without fear, just for the pure joy and love of writing.Or maybe a second glass of wine will do the trick . . . Better give both a try, just to be certain.

neděle 04.09.2016 0:00 | Jaydee email: z0tcghz4@gmail.com

Heck yeah this is <a href="http://fnlxqvq.com">excltay</a> what I needed.

neděle 04.09.2016 1:01 | Jetsin email: vqz8fulqxu@hotmail.com

Ecnoimoes are in dire straits, but I can count on this! http://vqiiocpaw.com [url=http://ryvznr.com]ryvznr[/url] [link=http://timfdyrdsmv.com]timfdyrdsmv[/link]

čtvrtek 08.09.2016 12:12 | Jessalyn email: x35j8cdl@outlook.com

That's a shrewd answer to a tricky <a href="http://wafdittwdpr.com">quieston</a>

pátek 09.09.2016 8:08 | Lavigne email: 9smsaqrn36j@yahoo.com
jméno:
email:

Diskuze je moderovaná. Nevhodné příspěvky budou mazány. Administrátor si vyhrazuje právo příspěvky smazat pokud:

  • odporují právnímu řádu ČR nebo dobrým mravům
  • jsou útočné: napadají ostatní uživatele, naboženství či životní styl
  • obsahují reklamu (inzerce, odkazy na jiné weby za účelem obohacení)
  • nevztahují přímo k danému tématu diskuze
  • jsou nesmyslné (neadekvátní text, nesmyslné znaky apod.)

kalendář únor 2019

19.02
ÚT
17:00 Trénink přípravka - sokolovna
17:20 Trénink žáci - sokolovna
17:30 Trénink muži, výběh - UT Marefy
22.02
17:00 Trénink přípravka - sokolovna
17:00 Trénink žáci - sokolovna
18:00 Trénink dorost, hala ISŠ Slavkov
24.02
NE
11:00 A mužstvo × MFK Vyškov U19
26.02
ÚT
17:00 Trénink přípravka - sokolovna
17:20 Trénink žáci - sokolovna
17:30 Trénink muži, výběh - UT Marefy

nové fotogalerie

© 2010 FK Křižanovice
Všechna práva vyhrazena.
web&cms: nycor