fotbalový klub Křižanovice novinky

Muži A : TJ Hodějice A - FK Křižanovice A 3 : 7 (2 : 3)

Branky - 6. a 60.Daněček Martin, 14.Winter Tomáš - 17.Fürst Tomáš, 34. a 74.Chalupa Jiří, 43.Zeman Zdeněk, 57. a 68.Ondráček Tomáš, 90.Olša Michal.
Hodějice - Kvasnička R. - Olša J., Winter T., Cigánek K., Poláček A. - Daněček M., Bukáček D.(33.č.k.), Konečný M., Uher D. - Kohoutek Z., Zápotočný L.
Střídání hokejové - Konečný J., Buriánek M., Zápotočný L., Hnízdil M., Křivánek R.
Trenér - Nauš Jaroslav.
Křižanovice - Bambásek J. - Brožina V., Nečas L., Brožina J.ml., Minks L. - Zeman Z., Ondráček T., Martínek A., Shkirich K. - Chalupa J., Fürst T.
Střídání hokejové - Dočekal L., Olša M., Ragas M.
Trenéři - Brožina Jan st. a Honsa Ladislav st.
Rozhodčí - Rek Lubomír - Sekerka Jaroslav, Pokorný Petr.

V neděli 13.srpna jsme zajížděli k úvodnímu zápasu nového ročníku OP do sousedních Hodějic.
Fakta z utkání -
6.minuta - útok domácích po pravé straně, a Martin Daněček otevírá skóre utkání - 1 : 0.
14.minuta - faul v našem vápně, který trestá z penalty Tomáš Winter - 2 : 0.
17.minuta - roh Tomáše Ondráčka nachází hlavu Tomáše Fürsta, který se nemýlil - 2 : 1.
33.minuta - hrubý faul Davida Bukáčka, po zásluze následuje červená karta.
34.minuta - prudký centr Zdeňka Zemana, který trefuje hlavou do pravé šibenice Jirka Chalupa - 2 : 2.
43.minuta - hrubka domácí obrany, lob Zdeňka Zemana ze třiceti metrů končí v brance Hodějic - 2 : 3.
57.minuta - trestný kop Tomáše Ondráčka končí přesně u pravé tyče domácích - 2 : 4.
60.minuta - chytrá střela Martina Daněčka zapluje pod naše břevno - 3 : 4.
68.minuta - faul ve velké čtverci na Tomáše Ondráčka. Penaltu sám postižený proměňuje 3 : 5.
74.minuta - centr Jirky Chalupy z pravé strany přeletí překvapeného brankáře domácích - 3 : 6.
90.minuta - jdeme tři na jednoho, Kiryl Shkirich nachází Michala Olšu, a ten uzavírá účet zápasu - 3 : 7.
Do utkání vstoupili lépe domácí, a v první čtvrthodině byli lepším mužstvem. Po našem snížení na 1 : 2, se začala karta obracet. Utkání určitě ovlivnilo vyloučení domácího Davida Bukáčka, který nesmyslně oslabil Hodějice hrubým zákrokem. Kdyby šli domácí ještě v první půli po dalším nepochopitelném zákroku do devíti, tak se nemohl nikdo divit.
Z celkové pohledu bylo naše vítězství zcela zasloužené. Měli jsme několik dalších tutovek, které jsme nedokázali využít.
V dalším kole hostíme netradičně v sobotu v hodovém zápase mužstvo Radslavic.
Bude to na podzim poslední zápas na domácím hřišti. Zbytek podzimní části odehrajeme na hřištích soupeřů.