fotbalový klub Křižanovice novinky

Muži A : FKK A - TJ Vícemilice A 7 : 0 (6 : 0)

Branky - 3.Kroupa Josef, 5. a 43.Ondráček Tomáš, 7. a 69.Chalupa Jiří, 30.Fürst Tomáš, 33.Minks Lubomír.
Křižanovice - Klimčík P. - Maroši M., Brožina J. ml., Brožina V., Minks L. - Zeman Z., Ondráček T., Kroupa J., Shkirich K. - Chalupa J., Fürst T.
Střídání hokejové - Ragas M., Řičánek M.
Trenéři - Krátký Petr st. a Brožina Jan st.
Vícemilice - Bezděk M. - Masařík M., Vrána R., Konečný L., Nový R. - Vrána M., Sečka T., Štrublík L., Jelínek R. - Navrátil M., Vrána J.
Střídání hokejové - Almáš P., Švec R.
Trenér - Hanák Miroslav.
Rozhodčí - Vinklárek Václav - Burian Miloslav, Štrajt Jindřich.
Další domácí utkání jsme sehráli v neděli 29.4.2018 se zachraňujícími se Vícemilicemi.
Fakta z utkání -
3.minuta - Tomáš Fürst posouvá míč na rozběhnutého Pepu Kroupu, a ten střílí přesně k pravé hostující tyči - 1 : 0.
5.minuta - z dálky napřahuje levou Tomáš Ondráček, a jeho tečovaná střela končí v síti - 2 : 0.
7.minuta - rohový kop Kiryla Shkiricha přistane na hlavě Jirky Chalupy, a ten nemá problém skórovat - 3 : 0.
30.minuta - ťukes trojice Pepa Kroupa, Jirka Chalupa, a zakončující Tomáš Fürst - 4 : 0.
33.minuta - opět roh Kiryla Shkiricha, hlavičku Jirky Chalupy vyráží hostující brankář k Luboši Minksovi, který skóruje - 5 : 0.
43. minuta - faul na Tomáše Fürsta, a penaltu proměňuje Tomáš Ondráček - 6 : 0.
69.minuta - Tomáš Ondráček udělá u rohového praporku ze dvou obránců hostí přihlížející, a posadí míč na hlavu Jirky Chalupy, který se z těchto pozic nemýlí - 7 : 0.
V zápase jsme byli jasně lepším mužstvem, a zaslouženě jsme si připsali tři body.
Naše rychlé vedení ovlivnilo průběh utkání. Po prvních deseti minutách bylo prakticky po zápase...
V dalším pokračování OP hostíme netradičně v úterý ve svátečním klání mužstvo TJ Tatran Rousínov B.